USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Pousada Repouso Da Chapada Iraquara Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Επικοινωνία

Pousada Repouso Da Chapada

Έγκαιρη Κράτηση
2026-08-03
2026-08-04

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

9

Pousada Repouso Da Chapada


Το ξενοδοχείο Pousada Repouso Da Chapada João Pessoa διαθέτει επίσης χώρος στάθμευσης.

Gruta da Fumaça απέχει 5 λεπτά με τα πόδια από τον ξενώνα, ενώ η Fazenda Pratinha είναι επίσης κοντά. Mucugê απέχει 65 λεπτά οδικώς.

Τα δωμάτια του ξενοδοχείου παρέχουν στους πελάτες τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια και τηλεόραση με πολλά κανάλια, καθώς και ανέσεις, που περιλαμβάνουν ρυθμιζόμενος κλιματισμός.

Οι επιλογές για φαγητό περιλαμβάνουν επίσης το Panificadora Iraquara, που βρίσκεται 300 μέτρα από το Pousada Repouso Da Chapada.

  • Τοπικά αξιοθέατα
  • Fazenda Pratinha
    15 χλμ.
  • Gruta da Fumaça
    223 χλμ.
  • Memorial dos Pires
    4737 χλμ.

Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Δωμάτια μη καπνιστών
  • Χώρος στάθμευσης

Υπηρεσίες

  • Υπηρεσία δωματίου

Στο δωμάτιο

  • Κλιματισμός
  • Ταράτσα
  • LCD TV

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 14:00 έως 23:59
Check-out: έως 12:00

Συχνές ερωτήσεις

  • 🚗

    Πού μπορούμε να παρκάρουμε σε τo ξενοδοχείο Pousada Repouso Da Chapada;

    Μπορείτε να παρκάρετε το όχημά σας στο χώρος στάθμευσης του τo ξενοδοχείο Pousada Repouso Da Chapada.
  • 🚪

    Τι δωμάτια προσφέρει τo ξενοδοχείο Pousada Repouso Da Chapada;

    Τo ξενοδοχείο Pousada Repouso Da Chapada προσφέρει Απλό δωμάτιο με κρεβάτι queen-size και Οικονομικό δίκλινο δωμάτιο.
  • Ποια είναι η πολιτική ακύρωσης σε τo ξενοδοχείο Pousada Repouso Da Chapada;

    Εδώ έχει δωρεάν ακύρωση. Για περισσότερες πληροφορίες, μπορείτε να επικοινωνήσετε με τo ξενοδοχείο Pousada Repouso Da Chapada.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-08-03
2026-08-04

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Pousada Repouso Da Chapada, Βραζιλία

Ba-122, Km 27 Centro, João Pessoa, Βραζιλία

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © hoteis-noreste-de-brasil.com

All rights reserved